geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Frk Byrm | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

Frk Byrm
Mesaj Gönder
17 kere geceledi
23 kere yaktı


Bazı kadınların yüzü,birazdan buralara yağmur yağacak yüzüdür.Bazı kadınların yüzü,bir kez olsun gerçekten gidenler,dönmek isteseler de dönemezler yüzüdür. Bazı kadınların yüzü,ben gitmek istesem de beni bırakma yüzüdür

Şimdi aramıza duvar örsen ben yine kalkıp senin sevdiğin renge boyarım

işte yine günün belini kırıyor akşam
 ve sen kırlara benzersin günün bu saati
çıkarmamışsan çiçekli elbiseni.

BAsık bir kenar mahalle kahvehanesinde aşkınla demlenmiş sıcak bir çay içmeliyim, küfürler saçıp etrafa belalara bulaştırmalıyım ağrılı başımı. yokluğuna alışmamalıyım.

“Gözlerin bir çift yanlış anlaşılma olarak dolaşıyor dünyamızda” dedi delikanlı. Susarak uzun uzun cevap verdi kız.

seni en kuytu bakışlarımda saklayacağım. seni uykusuz gece yarılarımda saklayacağım. başlayıp da bitiremediğim yazılarımda, bir radyo istasyonunda çalınan ortadoğu şarkısında.

Çünkü merhamet yarı adalettir, sevgi ise eşitsizlik

Sana aşık olmamı istemiyorsan, öyle bakma, öyle konuşma, hatta varolma bile” dedi delikanlı. İşte bunlar hep şiir.

Haydi şimdi uyu uyuyabilirsen bu gece :)

“Gecenin gelmesinde sorun yok. Sorun, gelen geceyle birlikte gözlerinin de gelmesi gözlerimin önüne’ dedi delikanlı.

şimdi bunları ben düşünmesem kimsesiz kalmaktan korkuyorum iyi mi o kızı bir daha görememekten kul vefasızsa kader ne yapsın diyememekten korkuyorum

bir yalanın ortasında topluca bekleşip duran bir sürü insan, aşkı bile sosyal gerçekliklerle tanımlamaya uğraşırken sen bir bakışta aşık olmanın toplumsal realitesini arama aptallığına düşersin.

her adımda gitmenin acısı yankılanacak sokakta. bir törendeymişcesine göze batan bir yürüyüşle gideceksin ve ben çocuklar gibi bakacağım ardından. sen geriye dönüp bakmayacaksın.

Çok güzeller, ama bu dizeler senin değil ki dedi kız. Olsun Şiir yazanın değil ihtiyacı olanındır dedi delikanlı. İşte bunlar hep şiir.

İşte böyle yaşıyoruz ve yaşamakta sana dair uzayıp giden bir özleme dönüşüyor

Bütün şiirlerde söylediğim sensin