geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Didem | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

8 kere geceledi
18 kere yaktı


"Elindeyken değer bilmeyenler , avuçları boş kalınca ağlamasın."

nefretim geçtiği zaman kendime sürekli şunu hatırlatıyorum herkes her şeyi bilerek ve isteyerek yaptı bunu unutma

artık kimsenin yanlışlarına, hatalarına müsamaha gösterecek halde değilim. bencilce aldığınız kararların sonuçları yüzünüze tokat gibi çarptıktan sonra yaptığınız, söylediğiniz hiçbir şey umrumda olmayacak. ben bu dünyaya size karşı toleranslı olmaya gelmedim.

Her sabrın bir sonu vardır. Sabrım bittiginde gemileri değil limanları yakıcam !

Uzağım artık, herkese, herşeye. Öyle zamanlar geliyor ki, bırak yeni birini, içimde kendime bile yer bulamıyorum. Beni neden bu kadar üzdünüz?

Severken vazgeçmiş insanı hiç birseyle korkutamazsınız...

Sizi üç gün dünyasına sığdıramayan kadınlarla hayal kurup, sizi ömrüne sığdıran kadınların hayallerini yıktınız.Kapısında pas pas olduğunuz kadınlar uğruna, kalbine sahip olduğunuz kadınları kırdınız..Velhasıl kelam;Sizi sevebilecek kadınları üzdünüz beyler, kırdınız eksilttiniz.

Sevmeyi beceremeyen kadınlara aşk dediniz, sizi seven kadınların aşkı burnundan getirdiniz.. Teninize dokunana kadının dibi, yüreğinize dokunana cahil dediniz… Umrunda olmadığınız kadınlara uzun cümleler kurdunuz, gece elinde telefonla uyuya kalan kadınlardan sesinizi esirgedinz