geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Skips | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

6 kere geceledi
0 kere yaktı

Hayatım boyunca kalbim tek bir kadın için çarptı... M❤️W


Seni sevmeye başlamak için seviyorum seni, sana olan sevgimi sonsuzlaştıracak bir yolculuğa yeniden başlamak için...

Bu gece en hüzünlü şiiri yazabilirim. Yazabilirim örneğin; “Gece yıldızla dolu ve yıldızlar masmavi titreşiyor uzakta, şarkı söyleyip esiyor gece rüzgârı. Bu gece en hüzünlü şiiri yazabilirim... Sevdim ben onu, o da beni sevdi bir ara. Buna benzer gecelerde sarıldım kollarımla..

Bıraktığın gibi olmayabilir bir çok şey: Yaşım, aklım, başım yufka yüreğim... Belki de biraz daha zalim, belki de medeni halim. Bir gün bir yerde tekrar karşılaşırsak eğer benimle yeniden tanış.

Kokusunu bile bilmediğiniz biri için kendinizi bu kadar yıpratmayın çocuklar. Benim yaşıma geldiğinizde dans ettiklerinizi daha çok arayacaksınız.

Eğer dağlardan gelen bir yetiyseniz ve de Mona'yı sevmişseniz hayat pek de kolay değil. Sırf onun intikamını almak için ölümsüz olmayı kabul ediyorsunuz. Aslında, biliyor musunuz; ölümsüzken ona daha yakın hissediyorum.

Sürekli sıçramamın sebebi şu: Hayatım boyunca kalbim tek bir kadın için çarptı ve sürekli birlikte sıçrardık. Onu kaybettiğim gün ömrümün sonuna kadar sıçrıyacağıma yemin ettim. Böylece birlikte geçirdiğimiz günleri unutmayacaktım...