geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Malia | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

6 kere geceledi
0 kere yaktı


Sanmayin ki takmiyorum. Gorundugum kadar da gamsız degilim aslinda sadece unutmus gibi yapiyorum. Umursamiyor gibi davraniyorum. Farkindaysaniz gibi gibiyim gibiyimm ..

Insanciklar paraya deger vermek yerine insana deger verseydi o zaman daha guzel olurdu bu dunya

Bence bi an evvel 'EVET' kelimesini cikarmaliyiz hayatimizdan. Cunku hayir demeyi bilmedigimizden tum yanlislarimiz. EVET sadece nikah masasinda kalmali dogru kisiye denildiginden emin olundugunda.

Yanlis insanlarla olmamizin nedeni yanlis zamanda yanlis seyler yapiyor olusumuz

Biraz daha yazasim geldi. Yazarken yazma istegim geri kacti heveste boyle bi sey bir seyi istersin tam yapmaya baslarsin birileri bi seyler kaciriverirler butun hevesini hicbir sey yapasin gelmez.

Her gecenin icinde bir gunduz saklidir. Gece gunduzun habercisidir. Gunduz gecenin. Mutluluk gecelerde sakli cikarip atin yaralarinizi huzunlerinizi karanliga karissin. Uyuyun ve unutun tum yasanan kotu anlari