geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Buket | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

27 kere geceledi
50 kere yaktı


"insanlarla kolay kolay vedalaşamazdım. Artık insanlarla vedalaşabiliyorum çünkü tek başımayken neler yapabildiğimi gördüm."

Kimseyi takmadan yaşamak varken, uyuyamaz oldum düşünmekten.

ben sana kıyamıyorsam, kıyamadığımdan değil.!

“bugün bir yıldız kaydı, bir dilek tuttum. hepsi ölsün istedim.”

mahalleli yanarken, saçlarımı ne güzel tarıyorum, kısas da hayat vardı değil mi. ellerinizin kirini taşıyorum ellerimde. bir gün siyaha boyayacağım tüm bahçe duvarlarını. artık özgürüm. çeyrek asır, lavantalı tütsü, bir şarkı ve bir dilek.

cümlesini çözüp tüm mektupları yakıyorum. kimse çıkıp gidemesin diye durduğum kapıların önünden gülümseyerek çekiliyorum. ateşin ortasında, yandım dememek için sıktığım dişlerim gevşedi...

kalabalık bir sokakta, hava çok soğukken, ellerim ceplerimde, ağlamamak için, kimseye çarpmadan dans ettiren o duygunun zincirlerini kaldırım taşlarına bırakıyorum. uyanmasınlar diye parmak uçlarında geçtiğim odaların önünden koşarak geçiyorum. bir acı boğazımda düğümleniyor....

Kalbim göğüs kafesimin arasından yere düşüp parçalanmış gibi.

kül olana kadar yandım tek kelime etmedim sana, beni güzel hatırla.

Beni sevmen için tam burada bekledim, ne zaman istesen buradaydım ama sen hiç görmedin.

"Ben seni kötüleyemem hiç. Çiçekli bir yol vardı, yürüdüm derim. Ayaklarıma dikenler battı ama her ormanda böyle şeyler olur derim."

bu savaşı gel sen kazan. fakat unuttuğun bir şey var, ben senin düşmanın değilim.

gel dedi de gitmedim mi demişsin. tenhada bile duyulmayan sesimi, o gürültüde mi duyacaktın. bir kalabalık ki mahşer yeri, ortadan ikiye yarıp, bana mı koşacaktın.

ayağıyla arasında birkaç santim kalan uçurumu işaret ederek, “bak, burası benim evim” dedi. “çok yakında evime döneceğim.”

Yorgun düşmüşsün, gel dizlerime yat. Bir yabancı gibi, iyi bilirsin sen.

kolların açık ama kaşların çatık. o kapıyı geleyim diye değil, yüzüme çarpmak için açmış gibisin. ben ne yaptım sana.

iki elim kanda olsa gelirim derdin. ne oldu? bal buldun da hatırlanmaz mı oldum?

Bu şarkılar seni tanır gibiler..

Ansızın bir hoşçakal kurşununa Sarılıp veda ettim bütün sokaklarına

"Seni bilmiyorum ben büyümekten haz almadım Çünkü kanlı gözlerimde hiçbir dert azalmadı Ve yıllardır yürüyorum bu yol hiç kısalmadı Dünya bir oyundu ne yapsam kazanamadım"

Seninle Emir Can İğrek dinleyeceğiz..sabahlara kadar,hiç uyumadan beraber ağır roman şarkısının sözlerini söyleyip,gülümseyeceğiz.sadece biraz zaman.. Var bi hayalimiz...

ah içimde devletler yıkıldı ah eyvallah dağ gibi dalyan delikanlıydım dağ yıkılmadan..

"ölüm gibidir ayrılık.bu yüzden bekleme gidenleri ölüler dirilmez."

"Ben yazdıklarımı çoktan yaktım.bunun sonrası ateşi harlamak olsun.bunun sonrası yeni bir şey söylemek için düne bakmamak olsun."