geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Gattara | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

Gattara
Mesaj Gönder
26 kere geceledi
9 kere yaktı

kişisel gelişim blogu değilim, umutlu şeyler yazamam belki ve hatta içinizi yakarım ama gerçekleri söylerim.


malefiz’in kanatlarını sevdiği kesmemiş miydi? anna’yı sevdiği hans ölüme terk etmemiş miydi? rapunzel’in saçlarını sevdiği kesmemiş miydi?

arkadaşlar bana geri geldi lan geldiii bana geldii olum banaaa

kalbim o kadar ağır geliyor ki sanki iki ruh cesedi taşıyormuşum gibi, nefes alamıyorum ben artık. içime çektiğim nefes ciğerlerimi yakıyor gibi.

beni de üzdüler gittim sarma sardım üzülünce sizi hayal dünyasına atacak şeyler yaparsanız bu sadece bağımlılığa adım olur sıkıntı stresin bitmesine değil.

sabrımı sınamayın, sabır taşıyım çatlamam. öyle kıskançlıklarımda yok herkes kendini görmek istediği gibi davranıyor. konuşmayıp susuyorum ama körde değilim. bazı şeylerin farkında olmadığım için değil karşımdaki insanlara yakıştıramadığım için görmezlikten geliyorum.

bu tarif edilemez bişey normalde su sıcak olunca hemen elini çeken ben artık kaynar suda bile üşüyorum.

hayatımda kalp sızısını hiç bu kadar fiziksel hissetmemiştim, hiç üzülünce yemeden içmeden kesilmemiştim, rüyadan kalktığımda hiç gözümden yaş gelmemişti, ben hiç bu kadar susmamıştım..ne yaptın sen bana? hesap soramayacak kadar savunmasız bir o kadar yorgun düştüm.

•herkes birbirini kınıyor •herkes kınadığı her davranışı sergiliyor

hayata küsüverirsen hüzünler seni bulur.

gördüğü herkesin yüz kemiklerini saymayan 10. sınıf yok mu ya ben 10 da öyle yapardım some 10. sınıf anatomi problems

arkadaşlar böğün uyku var mı

17 yaşınızda mükemmel toz pembe aşk yaşamıyorsunuz ders , not tamamlama, üni sınavına hazırlık, platonik takılıyorsunuz bilginize

bazı erkekler iyi güzel hoş yazıyor da, sevgileri diğer “daha güzel “ sıfatı gelince bitiyor. lütfen karakterinizin kötülüğünü içinize saklayın, gerçek sevgi verip güven kazanamayan erkekler var sizin komplolarınız yüzünden.

“ne cevap vermemi istiyorsun?” “alabileceğim (kaldırabileceğim) cevap yok. şarkın varsa alırım” ... “geceyi sana bırakıyorum, ben çekiliyorum.” *kapanış*

kelime aynı kelimedir. duygu ve düşüncelerimizi mastar ekleri belirler.

başarılı olabilirsiniz, bunun için bir şeyleri “sevin”. mesela işinizi, uğraşınızı “sevin”. ama başarınızı kaybetmemek için bir insanı “sevmeyin”.

onun hevesi bitince, senin nefesin değersizleşir. garip yanı nefesini idare eden o olabilecekken, nefesini bitiren onun hevesinin bitmesi oluyor.

ben hep derim. sevdi, gerçekten sevdi. yaktığı sigaranın verdiği hazzı sevdi. uykuyu sevdi. uyumamayı sevdi. bir hayvanı sevdi. bardağı, tabağı sevdi ona yanlış yapan insanları bile sevdi. ama seni sevemedi işte. .

ben sana artık hislerimi anlatamam. ben sana seni anlatamam artık. sana olan özlemimi de anlatamam artık. tek dileğim bir gün ben özlemeden uyandığımda sen beni umursamıyor ol.

gelecekteki güzel kızıma: umarım bir erkeği sevip diğer erkeklerden uzaklaşma sebebin birbirinize olan sevginiz olur, aksi durumunu söylemek istemem lütfen sende öğrenme.

düşünsenize seneni veriyorsun senden giderken (hiç gelmediği halde) “geceyi sana bırakıyorum, çekiliyorum ben” diyor

düşünsene sağlıkçısın ve arkadaşına dorsalisimin süperiorunu kaşısana diyorsun, o ise dexterini mi sinisterini mi diyor... allahım nasip et.

yaram keş, sahibi leş

babam halattı, sen beni tavana asan, annem ise altımda yaşamam için çabalayan sandalye.