geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Gattara | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

Gattara
Mesaj Gönder
16 kere geceledi
6 kere yaktı

kişisel gelişim blogu değilim, umutlu şeyler yazamam belki ve hatta içinizi yakarım ama gerçekleri söylerim.


arkadaşlar böğün uyku var mı

17 yaşınızda mükemmel toz pembe aşk yaşamıyorsunuz ders , not tamamlama, üni sınavına hazırlık, platonik takılıyorsunuz bilginize

bazı erkekler iyi güzel hoş yazıyor da, sevgileri diğer “daha güzel “ sıfatı gelince bitiyor. lütfen karakterinizin kötülüğünü içinize saklayın, gerçek sevgi verip güven kazanamayan erkekler var sizin komplolarınız yüzünden.

“ne cevap vermemi istiyorsun?” “alabileceğim (kaldırabileceğim) cevap yok. şarkın varsa alırım” ... “geceyi sana bırakıyorum, ben çekiliyorum.” *kapanış*

kelime aynı kelimedir. duygu ve düşüncelerimizi mastar ekleri belirler.

başarılı olabilirsiniz, bunun için bir şeyleri “sevin”. mesela işinizi, uğraşınızı “sevin”. ama başarınızı kaybetmemek için bir insanı “sevmeyin”.

onun hevesi bitince, senin nefesin değersizleşir. garip yanı nefesini idare eden o olabilecekken, nefesini bitiren onun hevesinin bitmesi oluyor.

ben hep derim. sevdi, gerçekten sevdi. yaktığı sigaranın verdiği hazzı sevdi. uykuyu sevdi. uyumamayı sevdi. bir hayvanı sevdi. bardağı, tabağı sevdi ona yanlış yapan insanları bile sevdi. ama seni sevemedi işte. .

ben sana artık hislerimi anlatamam. ben sana seni anlatamam artık. sana olan özlemimi de anlatamam artık. tek dileğim bir gün ben özlemeden uyandığımda sen beni umursamıyor ol.

gelecekteki güzel kızıma: umarım bir erkeği sevip diğer erkeklerden uzaklaşma sebebin birbirinize olan sevginiz olur, aksi durumunu söylemek istemem lütfen sende öğrenme.

düşünsenize seneni veriyorsun senden giderken (hiç gelmediği halde) “geceyi sana bırakıyorum, çekiliyorum ben” diyor

düşünsene sağlıkçısın ve arkadaşına dorsalisimin süperiorunu kaşısana diyorsun, o ise dexterini mi sinisterini mi diyor... allahım nasip et.

yaram keş, sahibi leş

babam halattı, sen beni tavana asan, annem ise altımda yaşamam için çabalayan sandalye.

önemli olan aynı şarkıyı sevmek değil bence, önemli olan aynı şarkıda ve ya farklı şarkıda aynı cümlelerin içimize dokunması.

ömrünü adamaya hazır olduğun insan öyle bir şey söyler ki, durumunu anlatacak şarkı bulamazsın.