geceyesözbırak


geceye söz bırak,geceye bir söz bırak,güzel sözler,tumblr sözleri,sevgiliye güzel sözler,sözler,şiirsokakta,geceyesozbirak,geceyesözbırak


Sosyal Ağlarda bulunan veya duvarlarımıza yazılan kitaplarda altını çizdiğimiz dertli kederli ve bir o kadarda eğlenceli sözlerin hepsini topluyoruz.


Gökberk | geceyesözbırak
geceyesözbırak

Yönetim Bildirimleri

00
geceyesözbırak

Sözünüzü yazdiktan hemen sonra kaleme tıklayarak paylasabilirsiniz.

Gökberk
Mesaj Gönder
89 kere geceledi
103 kere yaktı

♬ Kaan Boşnak - Yorgunum Ve Ağrılar ─────────────────⚪────────────────────────────── ◄◄⠀▐▐ ⠀►►⠀⠀  ⠀ ₁:₄₉ / ₃:₀₁    ⠀ ───


Bilmem kime gücendin, hadi gel anlat bana...

Ozbi, Gülce Duru - Façalı Yürekler. Sen nasıl bir şarkısın ya????

EMRE FEL - MERHABALAR (Şu parçaya aşığım sanırım)

KİRLİ-AH AMAN AMAN (Yüreğim yanar ah aman aman, seni bulamam inan, Gözlerim kanar ah aman aman, senide yoramam inan.)

Bir şarkı bırak:)

Bir sigara dumanı, sarar bütün yaramı. Sana hatırlatır, senin olmayanı. Bir yürek acısı, bir rakı masası. Meze kokusu, içimde telaşı. Bir kaldırım taşı, bir otobüs durağı. Sana hatırlatır, senin olmayanı.

Sen şimdi hangi denizin kıyısında bakarsın mehtaba. (Ahmak-Yanmam lazım)

Shakespeare, çağımızın sorununu yüzyıllar önce şöyle anlatmıştı; "Sahip olmadıklarınıza ulaşmak için çabalarken, sahip olduklarını unuttuğunuz için mutsuzsunuz."

Sonra birden dank etti. Dünyayı anladım. Aldım onu karşıma anlatmaya başladım....

Dolu Kadehi Ters Tut: (((Madem seni çok istiyorlardı öylece ortaya koymasalardı. Aldım bir kere geri vermiycem, aşığım mutluyum geri vermiycem. / Madem seni çok istiyorlardı öylece ortaya koymasalardı. Aldım bir kere geri vermiycem, kim ne derse desin bana ne diycem.)))

Ahh o güzel gözleriin döndürüyor başımıı lütfen seni izlerken hor gör bu telaşımıı...

Mavi Gri-Altüst Olmuşum ( Üstüm başım altüst olmuşum. Bana verilen candan hesap sormuşum. Bir varmışım bir yokmuşum. Acı çekerek ölmek için doğmuşum..)

Bazıları var; yaptıkları hatalardan ne kadar pişman olsalar da devam eden.

Barış Manço - Aynalı Kemer ( Sabah yeli ılgıt ılgıt eserken. Seher vakti, bir güzele vuruldum. Al dudakta inci dişi, bu dünyada yok bir eşi. Seher vakti, bir güzele vuruldum)

Melike Şahin-Kimin Izdırabı. (Bir soru var başımda; ben kimin ızdırabın'dan geçtim?)

Birileri kara kara düşünüyor ara ara ne olacak bu dünya?

Eee dertlerim nerede kalmıştık ?

Akışına bıraktım, akmadı.

Yüzyüzyeyken Konuşuruz - Kazılı Kuyum "Ama karşımdaki beni görmüyor. Ruhum alev aldı sönmüyor. Ben dönüyom dünyam dönmüyor. Kime söveyim, kimlere saldırayım."

Ayda bir kez, bazen iki kez gelmiyordum. Neyse işte bu şarkıyı ilk geldiğim gün tam dönüşümde keşfettim. Şimdi ise tam o şarkıyım. Evinin yollarına aşığım.

Kalktım geldim. Buluştuk. Dün gibi hala onu ilk gördüğüm günkü hissiyatım. O günün havasını, gördüğüm renklerin canlılığını, rüzgarın tatlı tatlı getirdiği köşedeki simitçinin kokusunu. Hiç birini unutmuyorum. Neyse çok güzel geçti. Döndüm falan. Herşey çok güzel ilerliyordu.

Bana Gökyüzünü, Denizleri, Yıldızları ve Dünyaları keşfettirdi kendisi. Sanki dünyayı bir ipin ucuna bağlamış çocuk sevinciyle koşturuyordum bir oraya bir buraya. Her neyse uzatmayacağım.. Birgün uçak bileti aldım. Hiç düşünmeden, içimde en ufak korku, tedirginlik olmadan.

Ben Kayseri'de oturuyorum. Hiç beklemediğim bir anda bir kızla tanıştım. İstanbul'da kendisi. Hayatıma birkaç şiirle girdi. Bu yüzdendir şiire olan sevgim. Öyle bir zamana denk geldi ki. Daha geldiği ilk andan itibaren güzelleşmeye başladı herşey.